Oznamy - 27.2.2021

Milí farníci,

tohtoročné Pôstne obdobie je poznačené obmedzeniami v súvislosti s pandémiou koronavírusu. Nemôžeme sláviť verejné bohoslužby v kostoloch. Na sledovanie sv. omší a spoločných rodinných modlitieb ste si vytvorili priestory vo vašich domácnostiach.

• Tento víkend sa Spoločenstvo živého ruženca  na filiálke v Ždani a modlitby matiek dohodli, že vytvoria 24 hodinový modlitbový reťazec pozostávajúci z modlitieb sv. ruženca s úmyslom za odvrátenie pandémie. Začíname túto sobotu od 27.2.2021 18.00hod. do 28.2.2021 18.00 hod.

Nepôjde o žiadne spoločné stretnutia, pretože modliť sa bude vždy jedna osoba jednu hodinu vo svojom rodinnom dome.
  • Pozývam tiež duchovne sa spojiť každý večer o 20:00 hod. pri modlitbe posvätného ruženca, každý vo svojom dome so svojou rodinou.
  • Tiež každú nedeľu pozývam duchovne sa spojiť o 11:00 hod., kedy slúžim sv. omšu za všetkých farníkov.
PrílohaVeľkosť
odsluzene_umysly_22_-_28.2.pdf63.71 KB